PIELĘGNACJA WOKÓŁ OCZU

Oczy i ich oprawa to jeden z najważniejszych elementów urody, zarówno kobiecej jak i męskiej. Skóra wokół oczu nie posiada wyściółki tłuszczowej i ma jedynie 0,5 mm grubości, gdy w innych częściach twarzy jest cztery razy grubsza. Skóra tych okolic jest przez to bardziej delikatna, wrażliwa i podatna na podrażnienia spowodowane źle dobranymi preparatami kosmetycznymi, niewłaściwą pielęgnacją domową. Tutaj także szybciej tworzą się pierwsze zmarszczki, nazywane „kurzymi łapkami”. Niezależnie od pory roku, skóra wokół oczu stale narażona jest na działanie czynników atmosferycznych (ostre słońce, wiatr, mróz). Z wiekiem wokół oczu  pojawiają się cienie, zmarszczki i obrzęki często z towarzyszącymi im, opadającymi powiekami. Zabiegi estetyczne skutecznie zwalczają i niwelują te objawy, często w sposób nieinwazyjny.Efekty:

  • zniknięcie worków i obrzęków pod oczami,
  • wygładzenie zmarszczek mimicznych i zapobieganie powstawaniu nowych,
  • niwelacja cieni oraz rozjaśnienie skóry,
  • zagęszczenie i ujędrnienie skóry okolicy oka,
  • oczy wyglądają na bardziej wypoczęte, odmłodzone, promienne,
  • poprawa mikrokrążenia,
  • natychmiastowy efekt liftingu.

ZABIEG LIGHT EYES

Light Eyes Ultra to wyjątkowy koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Wyjątkowość preparatu polega na tym, że jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami i zmarszczkami! Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.


ZABIEG NEOSTRATA PROSYSTEM

30% kwas cytrynowy nakładany na powiekę i okolice. Działa silnie rozjaśniająco, ściągająco i nawadniająco, zwiększa elastyczność. Nie wykazuje negatywnego wpływu na komórki Langerhansa, dzięki czemu może być stosowany na cienką i delikatną skórę wokół oczu.


ZABIEG WOKÓŁ OCZU Z WYKORZYSTANIEM RETINOLU

Redukuje zmarszczki i obrzęki. Daje efekt rozjaśnionego oka. 


HENNA BRWI I RZĘS